0 (850)750 02 02

BAYİLİK PAKETLERİMİZ

Müşterilerimizin her türlü talebini dikkate alarak işimizin her noktasında müşteri odaklı çalışmak çiğ köftemizin üretiminden tüketimine kadar bütün süreçlerinde kaliteli malzeme ve kaliteli ürün politikasına sahip olmak çiğ köftemizin kalite standartlarını ve lezzetini bütün bayilerimizde koruyarak sunmak çiğ köfteci bayram usta markasının her unsurunu ailemizin bir parçası olarak görerek her ölçekteki yatırımcıya ve ürünlerimizi tüketen müşterilerimize fayda sağlamak vazgeçilmez ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

Bu değerle ve bu düşünceye sahip kendi işinin sahibi olmak isteyen herkese bayilik fırsatı ile arkasına değer katacak yeni değer ortakları arıyoruz. Adıyamanlı bayram usta olarak Adıyaman’ın değil tüm Türkiye’nin markası olduğumuzu ve bu markalaşma bilincine sahip değerleri aramızda görmek bizi mutlu ve güçlü kılacaktır. 

 

İŞİNİZİN SAHİBİ OLUN

İş kurmak denildiğinde birçok insanın aklına bayilik almak gelir çünkü insanlar bayilik almanın başarıya ulaşmanın kestirme yoludur.

Peki Adıyamanlı Bayram Usta’nın bir bayisi olmanın ne gibi avantajları olabilir?
Sorusunu duyar gibiyiz.


Adıyamanlı Bayram Usta’nın bayisi olduğunuzda  başarılı olan yerleşik ve oturmuş bir konsepti şubenizi oluyor.
İstatistikler gösteriyor ki bayilerimizin çoğunluğu başarı şansı bağımsız işletme kuranlara göre daha yüksektir. 
Bağımsız işletmelerin %70-80’i kritik olan kurulum ,belgelendirme, ürün tedariği , reklam tanıtım, üretim ve müşteri  takibi gibi organizsyon şemasını ilk birkaç senede hayatta geçiremezken bayilerimiz %100 kurulu bir iş sahibi oluyor ve bahsi geçen  zamanı para kazanarak geçiriyor.

 


© 2016